Yasal Bildirim

Üyelik şartları – ücreti :
www.pamukyolu.com‘a kayıt ücreti ve üyelik ücreti yoktur.

Üyeler site üzerinde istedikleri ürünleri satın almak istediklerinde alternatif ödeme seçenekleri vasıtasıyla ödeme yaparak ürün alabilirler.

Siteye herkes üye olabilir. Ancak site üzerinden online alışveriş yapacak kişilerin reşit ( 18 yaşını doldurmuş) olması gerekmektedir.

Kullanım ve güvenlik kuralları :

Sitede yer alan herhangi bir içeriğin ya da görsellerin herhangi bir mecrada veya internet sitesinde izin almadan kullanımı yasak olup yasalarla korunmaktadır.

Üyenin kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, herhangi bir şekilde üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması üyenin sorumluluğunda olup, kendi iradesi dışında ya da yasa dışı yollardan hırsızlık benzeri metotlarla 3. Kişilerce kullanılması durumundan üye sorumlu olup, bilgilerinin değiştirilmesi gibi sebeplerle olası işlemlerin engellenmesi için info@pamukyolu.com adresine yazılı başvurması gerekir.

Sorumluluklar :

www.pamukyolu.com web sitemizi ziyaret eden kullanıcıların ip adresi ve ziyaret saati kayıt altına alınmaktadır.

Kullanıcı girdiği bilginin veritabanında saklanacağını bilir ve kabul eder.

Kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olup, güvenliğiniz ve T.C. yasaları gereğince erişim bilgileriniz kaydedilmekte olup yasal merciler haricinde paylaşılmaz.

Herhangi bir hack olayı sonucunda bilgilerinizin 3. şahıslara ulaşmasından webmaster, moderatör, yöneticiler nezdinde www.pamukyolu.com sorumlu tutulamaz.

Üye, www.pamukyolu.com web sitesini kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ve sitede yayınlanan her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder.

Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye’ye aittir. Aykırı durum ve davranışlarda bulunanların üyelikleri iptal edilir.

Üyelerin diğer üyelerle ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

Site genelinin dışında özel kural ve yükümlülükler münferiden belirtilmiş olabilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar söz konusu kuralları kabul etmiş sayılır.

Hak ve Yükümlülükler :

www.pamukyolu.com web sitesi sunduğu hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilme ve herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servis içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır.

İşbu sözleşme hükümlerine aykırı davranışlardan ötürü www.pamukyolu.com sitesi; üyenin üyeliğini herhangi bir bildirim yapılmaksızın tek taraflı olarak fesih ve sonlandırma hakkı vardır.

www.pamukyolu.com web sitesi; reklam, bülten duyuru vb. mesajları üyelerine gönderebilir.

Sözleşmenin yürürlüğe girmesi ve iptali :

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır.

Üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın sözleşme hükümsüz kalacak; ancak, üyelik süresince sözleşme şartları geçerli sayılacaktır.

Üye olurken üyenin bildirdiği e-posta adresi ve yine üye tarafından belirtilen adrese yapılacak her türlü bildirimi kabul eder. Burada belirtilen adresin doğruluğu kullanıcıyı bağlar.

Taraflar, mevcut e-postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa bildirmedikçe, e-postalara yapılacak bildirimlerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.

Üye, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuyup anladığını kabul eder ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Diyarbakır Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Yukarıda belirtilen bütün koşulları kabul ediyorum.

Üye

pamukyolu.com üyelerinin, sahip oldukları haklar, aşağıda sıralanmıştır:

– Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

– Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, “Pamuk Group” sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

– Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

– Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz.

– Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kullanıcılarımızın kişisel haklarınız bizim tarafımızdan güvence altına alınmıştır.

X

Bilgi için
veysel@pamukyolu.com
0532 132 9838

Tweet
Yandex.Metrica

Pamuk Borsası, Pamuk Piyasası

Diyarbakır Pamuk Fiyatları,2018 Pamuk Fiyatları